piątek, 12 lutego 2016

Adaptacje Samochodów Dla Niepełnosprawnych ASDON
Podwarszawska firma Asdon, mieszcząca się w Pieńkowie (gmina Czosnów), oferuje osobom niepełnosprawnym bardzo szeroki zakres adaptacji samochodu, zarówno dla kierowców, jak i pasażerów. Asdon przystosowuje samochody osobowe oraz busy do przewozu osób na wózku inwalidzkim. Pracownicy firmy, korzystając z ogromnej wiedzy oraz doświadczenia, zaproponują najlepsze rozwiązania niemal dla każdego typu niepełnosprawności, służą radą, pomocą w każdej sytuacji, przeszkolą, a co najważniejsze gwarantują najwyższą jakość usługi :)
Zakres oferowanych prac obejmuje niemal wszystkie dostępne na rynku rozwiązania - od wielu propozycji w zakresie sterowania autem przez osoby z różnymi dysfunkcjami, poprzez przystosowanie aut do przesiadania (ławeczki, obrotowe fotele, podnośniki), po przygotowanie samochodu do przewozu osoby na wózku inwalidzkim (windy, szyny najazdowe, systemy mocowań wózka). Stosowane są najnowocześniejsze rozwiązania, m. in. proponowane przez firmy AUTOADAPT, VEIGL. Klienci zaadoptują zarówno pojazd nowy, jak i używany, niezależnie od marki.
Firma Asdon bardzo ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Pomocy Niepełnosprawnym Kierowcom SPINKA, które wspiera, poprzez dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych, adaptacje ich samochodów, dzięki czemu dość kosztowne zmiany w samochodzie mogą być w części pokryte ze środków Stowarzyszenia. Bez wątpienia można stwierdzić, że tak szerokiej oferty nie ma żadna inna firma na polskim rynku. Po bliższe szczegóły zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Asdon.

2 komentarze:

  1. My ostatnio coraz częściej myslimy o złomowaniu samochodu w Kartuzy auto skup. Non stop się psuje i doprowadza nas to już do histerii. To taka studnia bez dna. Cos czuję, że lepiej będzie kupić nowe auto.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdyby ktoś z was chciał zakupić samochód na leasing to polecam sprawdzić na stronę https://clicklease.pl/oferta/leasing-samochodow-dostawczych/ tutaj macie ofertę na leasing na samochody osobowe i dostawcze. Pomyślcie o tym sprawdźcie i poczytajcie.

    OdpowiedzUsuń